Naar de inhoud

← Alle UitFeesten

Dorpsfeest Onnen
Sfeerbeeld: Gewild via Wikimedia Commons (CC0 / publiek domein)

Dorpsfeest

Dorpsfeest Onnen

Onnen

Editie 2026 12 september 2026

In het kort

Soort
Dorpsfeest
Plaats
Onnen
Datum
12 september 2026
Bronnen
2 onafhankelijke bronnen

Over Dorpsfeest Onnen

Het Dorpsfeest Onnen is het feest van en voor het dorp Onnen, georganiseerd door Stichting Dieverdoatie — een stichting die er een gewoonte van maakte om het dorp eens in de vijf jaar op een groot dorpsfeest te trakteren. Op terrein de Tijborg verrijst een feesttent waar het dorp samenkomt voor livemuziek, bingoavonden en feestavonden voor alle generaties, van kinderbingo tot bands. Consumptiemunten en tentfeest-sfeer horen erbij: een klassiek dorpsfeest zoals het hoort, gedragen door het dorp zelf.

Een dorpsfeest is een jaarlijks terugkerend feest voor en door de eigen plaats, vaak georganiseerd door een oranjevereniging of feestcomité.

Veelgestelde vragen

Wanneer is Dorpsfeest Onnen?

Dorpsfeest Onnen vindt plaats op 12 september 2026.

Waar is Dorpsfeest Onnen?

Dorpsfeest Onnen vindt plaats in Onnen.

Bron

Bron: officiële bekendmaking gemeente gmb-2026-199287

Dit profiel is automatisch samengesteld uit officiële gemeentelijke bekendmakingen. Gegevens kunnen wijzigen — controleer bij de organisator of gemeente voordat je erop afgaat.

Meer feesten

Meer beleven

Open de agenda
Adverteren op Uit Groningen? Bereik een betrokken, lokaal publiek — bekijk de mogelijkheden, of adverteer in één keer landelijk op het hele Uit-netwerk →
Een dienst van DW Media Online BV